Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??

Go down 
+2
Dici
Kika
6 posters
Autor/icaPoruka
Kika
Admin
Kika


Broj postova : 110
Location : Istra
Registration date : 21.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptyčet stu 22, 2007 9:08 pm

JA SAM POČELA SA MALIM KAVALETIMA U KASU .
ZATIM MI JE TO VIŠE POSTALO DOSADNO JER U KLUBU NIJE BILO KONJA ZA PRESKAKATI PREPONE .PA SAM SE ODSELILA U UMAG. TAMO SAM OPET POČELA SA KAVALETIMA ONAKO MALA PISMA .A SADA NAKON SAMO GOD DANA SKAČEM METAR.

BAŠ SAM HEPPY Very Happy

PRVI PUT U UMAGU PALA SAM TRI PUTA ZA REDOM JEDNOSTAVNO SAM SE ZALIJEPILA U SEDLO I KADA BI KONJ SKOČIO JA SAMO KROZ VRAT ZADRŽALA SE ZA VRAT I NA NOGE I TAK 3 PUTA.HAHAHAHA

A VI KAKO STE NAUČILI ILI VI KOJI NISTE PITAJTE SAVIJETE??? king
[Vrh] Go down
https://konjici.forumhr.com
Dici

Dici


Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptypet stu 23, 2007 9:09 pm

ja sam se sama naučila, neznam savršeno skakat, ali dovljo dobro stime da sam se učila tako rec iz slike... Rolling Eyes Wink
[Vrh] Go down
Etna




Broj postova : 4
Registration date : 15.01.2008

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptyuto sij 15, 2008 10:07 pm

ja sam prvi put skocila kad mi je kobila radila neke drame pa jurcala okolo i skocila preko prepone... bila je oko metar i 50... nisam pala ali sam se smijala kak to da nisam zaustavila kobilu...
[Vrh] Go down
frida

frida


Broj postova : 38
Age : 32
Location : Štala
Registration date : 22.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptysri sij 16, 2008 12:03 am

Etna je napisao/la:
ja sam prvi put skocila kad mi je kobila radila neke drame pa jurcala okolo i skocila preko prepone... bila je oko metar i 50... nisam pala ali sam se smijala kak to da nisam zaustavila kobilu...

nisi u zivotu skakala i kobila ti skoci metar i 50, i ti si ostala gore??? Suspect Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Dici

Dici


Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptysri sij 16, 2008 4:43 pm

bravo da si ostala!
[Vrh] Go down
xenchy

xenchy


Broj postova : 37
Age : 33
Registration date : 16.01.2008

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptysri sij 16, 2008 8:55 pm

pa šta je tu problem, bitno da se dobro držiš koljenima
[Vrh] Go down
Teychee

Teychee


Broj postova : 18
Registration date : 23.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptyčet sij 17, 2008 4:05 pm

ja sam do sad preskočila 1,50m!
[Vrh] Go down
Teychee

Teychee


Broj postova : 18
Registration date : 23.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptyčet sij 17, 2008 4:07 pm

xenchy je napisao/la:
pa šta je tu problem, bitno da se dobro držiš koljenima

xenchy, ne koljenima nego listovima.
ako se držiš koljenima onda ti doljnji dio noge(listovi) idu naprijed nazad!
[Vrh] Go down
Dici

Dici


Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Emptyčet sij 17, 2008 5:06 pm

xenchy je napisao/la:
pa šta je tu problem, bitno da se dobro držiš koljenima

jesi probala skakat prepone?
[Vrh] Go down
Sponsored content





KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty
PostajNaslov: Re: KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??   KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI?? Empty

[Vrh] Go down
 
KAKO UČE POČETNICI PRESKAKATI??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjić :: O konjima :: Dresura i prepone-
Forum(o)Bir: