Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Savjeti za poboljšanje foruma =]

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Haflinger

Haflinger

Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

Savjeti za poboljšanje foruma =] Empty
PostajNaslov: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptypon vel 18, 2008 9:05 pm

moj savjet:
mislim da je nepotrebno otvoriti pdf "potkivanje" "uzgoj konja" i "rasplod" jer se o tome jednostavno može otvoriti topic u "Opcenito o konjima" Rolling Eyes
također za pdf "treneri" - jednostavno otvoriš topic u "jahanje i treniranje" Rolling Eyes
i mislim da bi bilo dobro da se stavi kategorija konjički sportovi pa da se tamo premjeste svi pdf-ovi o konjičkim sportovima ("perpone i dresura" itd) , da bude preglednije

napravite kak očete, ja asmo kažem što mislim Wink
[Vrh] Go down
Haflinger

Haflinger

Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptyuto vel 19, 2008 12:49 pm

vidim da me nitko ne ferma ni 0.5% Neutral
ja sam to samo rekla za poboljšanje foruma jer je sad ful ne pregledan Exclamation
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptyuto vel 19, 2008 4:40 pm

ja mislim da bismo trebali pustit potkivanje i rasplod..
[Vrh] Go down
Kika
Admin
Kika

Broj postova : 110
Registration date : 21.11.2007

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptyuto vel 19, 2008 5:39 pm

izbrisano potkivanje, treneri i konjička vojska... rasplod pustam
[Vrh] Go down
https://konjici.forumhr.com
karlita

Broj postova : 31
Registration date : 29.01.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptyčet vel 21, 2008 4:26 pm

čemu cijeli pdf za rasplod, uzgoj konja i slično ako je unutra samo jedan topic?! confused

dobronamjerno pitanje... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Dici

Dici

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptyčet vel 21, 2008 5:44 pm

pa..sa vremenom ceju se dodavat topici Neutral
[Vrh] Go down
xenchy

xenchy

Broj postova : 37
Registration date : 16.01.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptypet oľu 07, 2008 4:55 pm

i šta ćeš pisat? joj danas sam baš bila na ranču i jedan pastuh je skočio na jednu kobilu, bilo je strašno uzbudljivo!!
[Vrh] Go down
Dici

Dici

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptypet oľu 07, 2008 4:57 pm

možda nekog nesto zanima, možda je nastao koji problem za kojeg bi podijelo sa nama..uvijek nesto postoji... i be bezzveznih postova, tu smo da pričamo o konjima a ne o topicima i pdf
[Vrh] Go down
karlita

Broj postova : 31
Registration date : 29.01.2008

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Emptypet oľu 07, 2008 5:17 pm

i opet....forum vam ne bude funkcionirao ak ne razmišljate i o topici i pf-ima Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Savjeti za poboljšanje foruma =]   Savjeti za poboljšanje foruma =] Empty

[Vrh] Go down

Savjeti za poboljšanje foruma =]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Statistike foruma
» pozadina foruma