Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 poznati junaci....

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
ranch bubač

ranch bubač


Broj postova : 50
Age : 29
Registration date : 19.02.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptypet vel 22, 2008 10:53 pm

Phar Lap,Barbaro
svi oni su poznati galoperi koji su nažalost bili uspavani ili u slučaju Phara Lapa ubijeni.
Upravo sam odgledala fim Phar Lap i rasplakala se do bola jer sam kasnije vidjela da film nije izmišljen nego je to bila istina.
Zato sam otvorila ovu temu u čast tim slavnim galoperima koji su uspavani.
Kažem vam morate pogledat ovaj film prošetajte do najbliže videoteke i podignite film Phar Lap. Nevjerojatno je to kako netko može biti tako okrutan!
phar lap
poznati junaci.... Pharlap_700_tcm2-8736
poznati junaci.... Pharlap
poznati junaci.... Pharlaps
Barbaro
poznati junaci.... Barbaro2
poznati junaci.... P1barbaropreakness
poznati junaci.... Ny115_barbaro_death
[Vrh] Go down
http://www.prekrasnikonj.bloger.hr
Beautiful horses

Beautiful horses


Broj postova : 148
Registration date : 28.01.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptysub vel 23, 2008 12:20 am

lijepe slike...nisam gledala taj film ali sigurno onda hoću...lijepe slike...
[Vrh] Go down
Beautiful horses

Beautiful horses


Broj postova : 148
Registration date : 28.01.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptysub vel 23, 2008 12:23 am

jeste li gledali film "Dreamer" i "utrka života"??? meni je Dreamer bolji nego utrka života... ali je naravno i utka života dobar film.... Very Happy
[Vrh] Go down
Haflinger

Haflinger


Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptysub vel 23, 2008 1:45 am

[Vrh] Go down
ranch bubač

ranch bubač


Broj postova : 50
Age : 29
Registration date : 19.02.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptysub vel 23, 2008 9:13 pm

pogledala sam seabiscuit i pola dreamera a utrku života sam vidjela samo kraj prkatički a i onda sam bila manja kad sam to gledala.
ima dosta filmova s konjima....
prvi put kad sam se baš počela zanimat za traženje fimova o konjima prvi film mi je bio ona zebra trkačica i toliko sam puta pogledala taj film da sam tekst znala napamet
onda sam mučila roditelje pa su mi našli više filmova
onda sam gledala isto jedan dobra filmo ne znam kako se više zove ali znam da u njemu glumi onaj Zack Efron
onda crni ljepotan "black beauty"
probala sam nać i povratak crnog ljepotana i neki mladi crni pastuh ili ljepotan ne znam više
al nisam našla dok sam ove neke našla. Phar Lap film koji mi je tata skinuo je bio pre velik pa sam ga gledala na kompjuteru.
Film je legenda!!!
nevjerojatno!
danas ujutro sam trebala ić s mojima na planinu Hahlići kroz neku mutnu dol al nisam išla.
neg dok me tata nagovarao da idem spomenuo je jahanje i onak glupirao se i reko Phar Lap
ali mi je to tako bilo da sam se okrenul pomislila na phar lapa i došle mi suze na oči. Toliko mi je bilo žao!!
rekla sam tati kao samo da znaš taj film je istinit i ne zezaj se!!
eh na kraju nisam išla ali Phar Lap mi je ostao u glavi ljudi stvarno pogledajte taj film tužan je ali zato jedan meni od the best filmova
[Vrh] Go down
http://www.prekrasnikonj.bloger.hr
**appalaossa**

**appalaossa**


Broj postova : 99
Age : 29
Registration date : 04.01.2008

poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Emptysub vel 23, 2008 9:59 pm

Haflinger je napisao/la:
seabiscuit!!! >.<
https://www.youtube.com/watch?v=vqZnc9ywSUg
krasan filmic... I love you
[Vrh] Go down
Sponsored content





poznati junaci.... Empty
PostajNaslov: Re: poznati junaci....   poznati junaci.... Empty

[Vrh] Go down
 
poznati junaci....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Konjić :: O konjima :: galoperi i kasaci-
Forum(o)Bir: