Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Zaštitni prsluk

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptysri oľu 05, 2008 10:39 pm

i, ko ga nosi, kako vam se cini, jel vam pomogao??
[Vrh] Go down
Haflinger

Haflinger

Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptyčet oľu 06, 2008 5:10 am

ja sam ga jednom nosila i mogu reča da je........pa.......čudno Laughing
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptyčet oľu 06, 2008 4:45 pm

da, ja sam ga isto jedanput nosila, i iskreno ne sviđa mi se nisam opuštena...
[Vrh] Go down
Kika
Admin
Kika

Broj postova : 110
Registration date : 21.11.2007

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptyčet oľu 06, 2008 7:43 pm

ja imam taj prsluk prva tri puta bilo mi je grozno a pogotovo u galou jer sam bila ukočena a sada ovo ljeto sam bila sva u jahanju vamo tamo i sjednem na konja bez štitnika i nešto mi ne štima mislim se šta i onda se zaderem aj ma nisam stavila štitnik affraid brzo ja dolje i op stavila štitnik.

meni je štitnik super ali neki put volim zajahat i bez njega bez kacige i onako opušteno u galop ali dok skačem prepone moram ga imat obaveznnnoo . jer ako ne kozna šta bi bilo od moje kičme affraid

štitnik je meni zakon :sunny
[Vrh] Go down
https://konjici.forumhr.com
Dici

Dici

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptyčet oľu 06, 2008 7:52 pm

a vjerojatno kada se naviknes je dobar, ali... meni ipak nije bas nesto, jer sam vidjela neke ljude sa time, ono bilo mi je grozno za ih vidjet, ali kada se opustiš je vj. dobro...
[Vrh] Go down
carmen...

Broj postova : 9
Registration date : 06.03.2008

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Emptypet oľu 07, 2008 4:42 pm

ja ga ne nosim,pa neznam kako je,ali moja drugarica koja je leti dolazila na ergelu ga je nosila Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content

Zaštitni prsluk Empty
PostajNaslov: Re: Zaštitni prsluk   Zaštitni prsluk Empty

[Vrh] Go down

Zaštitni prsluk
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.