Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Pravila pisanja

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Kika
Admin
Kika

Broj postova : 110
Registration date : 21.11.2007

Pravila pisanja Empty
PostajNaslov: Pravila pisanja   Pravila pisanja Emptyčet stu 22, 2007 5:07 pm

Dakle molim vas (a i u svrhu štednje na forumskom prostoru):

- nemojte nepotrebno quotati, što se posebno odnosi na quotanje (citiranje) posta koji neposredno prethodi vašem ako njega citirate (citiranje ima smisla samo ako se vaš post odnosi na neki od ranijih postova pa je moguća zabuna u kontekstu redoslijeda) ...

- ukoliko citirate (quote) nastojte citirati tek dio teksta ili rečenicu, nema potrebe za doslovnim prenošenjem cijelog posta na koji se odnosi vaš tekst.

- u pisanju molim da koristite razmake među riječima, čak i ako je između riječi postavljen znak interpunkcije. Znak interpunkcije ne može zamijeniti razmak između riječi. Ukoliko je postavljen zarez ili točka, razmak slijedi nakon znaka interpunkcije, nikako ispred njega (ili kako sam vidila da se piše i ispred i iza znaka interpunkcije ) ...

- u pisanju isto tako (posebice u brzini i žaru emocija kojih nam ne manjka) dolazi do greškica, greškica u pismu ili u tipkanju. Molim koristite opcije Preview za prethodnu provjeru poruke prije no što je pošaljete sa Submit, ili ako grešku primjetite naknadno molim isto tako da koristite opciju Edit koju imate u svakom svojem postu.

- isto tako molim moderatore da naknadno poprave greškice u pisanju koje uoče ili na koje naiđu u svim podforumima u kojima imaju ovlasti editiranja.

uzeto iz konjek.forume.biz
[Vrh] Go down
https://konjici.forumhr.com
Teychee

Teychee

Broj postova : 18
Registration date : 23.11.2007

Pravila pisanja Empty
PostajNaslov: Re: Pravila pisanja   Pravila pisanja Emptyned sij 06, 2008 12:19 am

Ja bi također preporučila da se NE PIŠE CIJELI POST VELIKIM SLOVIMA!! Mad Mad Wink (tj.caps lock)

jer...
Jer to izgleda kao da se netko dere ili mu ne paše ili je ljut...(ovo sam ja namjerno velikim(caps lock)) bounce
[Vrh] Go down

Pravila pisanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.