Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

KK VRELO

Go down 
+2
Dici
Ara
6 posters
Autor/icaPoruka
Ara

Ara

Broj postova : 15
Registration date : 15.01.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: KK VRELO   KK VRELO Emptyčet sij 17, 2008 4:12 pm

Evo i mog kluba. Baš mi se i neda sve pisati, ali vam zato dajem adresu gdje možete pronaći sve što vas zanima http://www.jahanje-voloder.hr. A sad evo konja... I samo da naglasim da smo mi registrirani kao klub, ali ne natječemo se... mi smo više terenaši i za uživanje sa konjima u prirodi flower ...

HAJA sunny

Haja – mješanka arapa i akhal tekinca, blago našeg rancha, privržena i draga, ali strašno temperamenta, živahna i zahtjevna – njeno vrijeme tek dolazi

KK VRELO Haja29di6

KK VRELO Haja24jl5

ARA

Arabela je angloarap. Visoka i premršava. Iskusan i pouzdan konj, koji povremeno zna iznenaditi svojim mušicama. Jako brza i živi za galop. Moj favorit za terene sunny

KK VRELO Ara36tn4

KK VRELO Ara82yh5

KATJA

Katja je kobila pasmine engleski punokrvnjak. Trenutno u 20 – tim godinama života, ždrebna, uživa na ispaši. Više nije kod nas na ranchu nego uživa svoju starost na livadama u Vrbovskom. Nekada trčala galopske trke, jako živahna ali draga i mirna... strašno poseban konj sunny

KK VRELO Katja7uy3

KK VRELO Katja53gu9

SUZI

Suzi je naša „ mala „ štićenica. Stigla je kod nas iz nehumanih uvjeta, strašno mršava, da nije mogla napraviti dva koraka kako spada. Naravno uz pomoć dobrih ljudi danas je postala odličan školski konj. Jako je mirna i draga, ali i lijena i zna zezati. Mješanka je holsteina i mađarskog konja ( mislim barem ), visoka i otkad je došla u naše ruke dosta punija. Srce od kobile sunny

KK VRELO Suzika79zq8

KK VRELO Suzika55nk9

ALETA

Aleta je angloarapka ( sestra od Are ). Nekada je trčala galopske trke a sada je naš konjo za terene. Uglavnom ju jaše samo vlasnik jer je jako temperametna i plaha i živa i zahtjevna. Izgleda prekrasno. Iako više ne trči trke ima tijelo pravog sportaša. Strašan konjo sunny

KK VRELO Aleta3rc5

KK VRELO Aleta20qh8

AZRA

Ajme na ovo malo smotano stvornje nemam komentara. Mislim da slike kažu sve... malena ali paprena, mješanka neznam čega da a čega ne... buba mala sunny

KK VRELO Azra12js9

KK VRELO Azra11ch7

FUNNY HILL

Funny Hill ( smiješno brdo ) je naša crna ljepotica pasmine američki kasač. Strašno mirna, draga i privržena, ali i vatrena kada je potrebno. Na terenu su ostali konji u kenteru, a ona ih prestiže u kasu. Za nju postoji samo kas ili pak pravi galop, al kad krene u galop, čuvajte se sunny

KK VRELO Fanika72ny9

KK VRELO Fanikaqy5

KORASON

Korason ( na španjolskom Srce ) je kobila pasmine engleski punokrvnjak, kćer naše Katje. Dosta brza i simpa. Smotana, a poslušna samo pod rukom iskusna jahača. Nekad zna bit zeznuta sunny

KK VRELO Korasonka13ed4

KK VRELO Korasonka18yg4

MIRZETA IBN HAWI

Od milja naša Mirza ili Mikica je čistokrvi araber. Bijele boje sa smeđim točkama. Slike su slabe jer su prave slike slikane digitalcem, a njenih slika nemam na kompu. Inače jako ponosna, draga, privržena, plaha, temperamentna ali konj snova!! Nažalost već je dugo nema na našem ranchu jer je u Vrbovskom a ja ju željno iščekujem sunny

KK VRELO Mirzeta15ut6

KK VRELO P1090147lm7

RIĐA

Riđa je mama naše Funny Hill ( pasmine američki kasač ). Riđa je jednom prilikom trebala postati moja kobila, no nije, nažalost Crying or Very sad . Riđa je sada u Vrbovskom u mirovini i tamo će i biti do svoje smrti. Sada ima 20 godina i na njoj se već vide tragovi godina. Nisam je imala priliku baš dobro upoznati, ali u ono malo vremena što jesam, uzela mi je srce. Jedinstven konj. Kada joj priđeš ona ti kao znak pozdrava pruža nogu!! DUŠA OD KONJA sunny sunny sunny

KK VRELO Ria5ne1

KK VRELO Ria6ht2

ABAN

Aban je naš jedini muški stanovnik rancha. Pasmine akhaltekinac. Kao beba je bio strašno žgoljav, a sad se već polako izvio u pravog konja. Nije jako visok. Živahan i temperamentan, ali privržen. Pred malo je bio na ujahivanju u Kutini pa bi se ovo ljeto trebao početi aktivno jahati – ali jahati ga smije samo vlasnikova cura jer je to samo njen konj sunny

KK VRELO Aban10ip1

KK VRELO Aban1ly8

Evo... ovo je naša malena obitelj sunny ... a svi vi koje želite ste dobrodošli sunny ...

Dugačak post, znam Embarassed ...
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptyčet sij 17, 2008 4:59 pm

ABINO je prelijep.. ma svi su lijepi.. hehe...
[Vrh] Go down
**appalaossa**

**appalaossa**

Broj postova : 99
Registration date : 04.01.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptyčet sij 17, 2008 8:07 pm

da te pitam,jel se kod vas treba imati jahaca dozvola ili ne? i kada se moze doci jahati?(dali trebam nazvati i dogovoriti kada bi dosla da jasimo po prirodi)
[Vrh] Go down
Ara

Ara

Broj postova : 15
Registration date : 15.01.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptypet sij 18, 2008 8:22 pm

Ej!! Ne trebaš imat jahaću dozvolu... al prvo bi vlasnik provjerio kako jašeš u manježu, i tek bi onda mogla na teren. Za teren bi se trebala najavit. A može se ić na jednosatni, dvosatni teren. a organiziramo i jednodnevne izlete s konjima flower!! Sat jahanja ti je 100 kuna. Inače tereni su PRE PRE PRE dobri... šuma, livade, jezero Bajer... konji su super, živahni i super... sve 5 flower ...
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptypet sij 18, 2008 11:42 pm

ma da tako je i bolje... jer ipak ne možeš svi koju dođu pustat na terenr..bolje najprije manjež i onda dalje...
[Vrh] Go down
**appalaossa**

**appalaossa**

Broj postova : 99
Registration date : 04.01.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptysub sij 19, 2008 1:30 pm

Ara je napisao/la:
Ej!! Ne trebaš imat jahaću dozvolu... al prvo bi vlasnik provjerio kako jašeš u manježu, i tek bi onda mogla na teren. Za teren bi se trebala najavit. A može se ić na jednosatni, dvosatni teren. a organiziramo i jednodnevne izlete s konjima flower!! Sat jahanja ti je 100 kuna. Inače tereni su PRE PRE PRE dobri... šuma, livade, jezero Bajer... konji su super, živahni i super... sve 5 flower ...
super,onda ti se javim kada budem isla kod vas.mozda se vidimo
[Vrh] Go down
ranch bubač

ranch bubač

Broj postova : 50
Registration date : 19.02.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: ostala bez riječi   KK VRELO Emptyuto vel 19, 2008 6:43 pm

Konji su predivni i videi se imaju dobrog vlasnika koji se dobro brine o njima!!
stvarno sve pohvale na ovaj post!!! zadivio me je ljepotom konja predivno........nevjerojatno kako jedno takvo biće može biti toliko slatko i predivno puno ljubavi i ispunjene duše!!!
[Vrh] Go down
http://www.prekrasnikonj.bloger.hr
Melita

Broj postova : 33
Registration date : 12.02.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptyuto vel 19, 2008 8:59 pm

Je li Suzi kobila koja je prvo bila u Gračanima, pa kod Lidije, pa negdje pod Sljemenom?
Ona mi je bila tako dobra, pa bi mi bilo drago da je to ona ovako završila kod dobrih ljudi.
[Vrh] Go down
horsy01

horsy01

Broj postova : 34
Registration date : 27.01.2008

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Emptypon vel 25, 2008 9:38 pm

konji su predivni......(trenirate možda preponsko malo ili ne?)
[Vrh] Go down
Sponsored content

KK VRELO Empty
PostajNaslov: Re: KK VRELO   KK VRELO Empty

[Vrh] Go down

KK VRELO
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.