Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Program skole jahanja

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

Program skole jahanja Empty
PostajNaslov: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptysub sij 19, 2008 7:20 pm

koji je program skole jahanja u vasem klubu, koliko se placa, sta radite...ma sve pisite Smile
[Vrh] Go down
**appalaossa**

**appalaossa**

Broj postova : 99
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptysub sij 19, 2008 8:43 pm

pa kod nas prvo ti ispravi sjedenje.kada odes na manjez onda pratis konja da naucis njegive kertnje i na kraju sata jases bez uzenija i mases nogama kako konj hoda.placa se 80kuna
[Vrh] Go down
frida

frida

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptysub sij 19, 2008 10:40 pm

**appalaossa** je napisao/la:
pa kod nas prvo ti ispravi sjedenje.kada odes na manjez onda pratis konja da naucis njegive kertnje i na kraju sata jases bez uzenija i mases nogama kako konj hoda.placa se 80kuna

Ti jašeš u Rovinju? Very Happy
[Vrh] Go down
**appalaossa**

**appalaossa**

Broj postova : 99
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptysub sij 19, 2008 11:52 pm

da zasto?
[Vrh] Go down
frida

frida

Broj postova : 38

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptyned sij 20, 2008 3:55 pm

**appalaossa** je napisao/la:
da zasto?

Skužila sam po opisu škole.. Smile
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Broj postova : 392

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Emptyned sij 20, 2008 10:41 pm

ovako znači mi imamo 25 sati(ja mislim) jahanja 20 sati, 5 sati prakse (četkanje,kupanje...)
prvo radimo bez uzenigje i bez ruku i to... onda ucimo vodit konja(lijevo desno i to)...
i neznam sta jos
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Program skole jahanja   Program skole jahanja Empty

[Vrh] Go down

Program skole jahanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Slike dresurnog jahanja.