Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Znaju li kasaci galopirati?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Haflinger

Haflinger

Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

Znaju li kasaci galopirati? Empty
PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Emptyčet sij 24, 2008 11:19 pm

mene jako zanimaju kasaći, baš zato što neznam skoro pa ništa o njima...........
reko mi je frend da kasaći neznaju galopirat što meni zvuči jako glupo jer svaki konj zna galopirat.........mislim...znam da kasaći ne smiju galopirat jer ako krene galop u utrci onda je diskvalificiran (eto bar neke koristi od toga kaj sam jahala kod Lidije Bašnec jer kad ona počne pričaaaaat.................... Laughing )
[Vrh] Go down
devil

Broj postova : 39
Registration date : 22.01.2008

PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Emptypet sij 25, 2008 12:33 am

Pa kasači su vrlo dobri jahači konji i idu i u galop.Ali konji koji su bili dugo u trkama trebajo ponovo naučit galop.
Ja sam jednom imao konja kad sam stavio sulky -je kasao ,a kad sam stavio bio je pravi galoper pa smo ga par puta i puštali u galopske trke za športne konje.
Kad budem imao više vremena pisaču i o kasačima.
Prijavijo sam se na tvoj forum ali kad se logiram sve postaje crno i ostaju dva bela polja.Probao sam upisat ime i zaporku pa ništa
[Vrh] Go down
Dici

Dici

Broj postova : 392
Registration date : 22.11.2007

PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Emptypet sij 25, 2008 2:42 pm

evo, sada se raspričajte!!
[Vrh] Go down
Kika
Admin
Kika

Broj postova : 110
Registration date : 21.11.2007

PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Emptysub sij 26, 2008 9:52 pm

ja sam isto imala kasača zvao se soni bio mi je super i na njime sam naučila jahati. a kada bi netko s njime išo u teren i galopirao ili tako 3 dana odmah bi ga boljela noga a ja neznam dal je on ikada bio na turniru bio je čistokrvan .

noga mu je bila se oporavila pa smo ga prodali Sleep
[Vrh] Go down
https://konjici.forumhr.com
devil

Broj postova : 39
Registration date : 22.01.2008

PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Emptyned sij 27, 2008 11:25 am

Daj tačno ime konja i koliko godina ima pa ču ti reči jel trčao ili nije Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Znaju li kasaci galopirati?   Znaju li kasaci galopirati? Empty

[Vrh] Go down

Znaju li kasaci galopirati?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sezona 2008.- kasaci