Konjić
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Konjić

o konjima i konjickom sportu

Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Beautiful horses

Beautiful horses

Broj postova : 148
Registration date : 28.01.2008

Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite. Empty
PostajNaslov: Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.   Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite. Emptypon sij 28, 2008 6:32 pm

predstavite vam svog najdražeg konja iz konjićkog ili sa rancha i objasnite šta ima posebno u njemu da vam je tako poseban.
[Vrh] Go down
**appalaossa**

**appalaossa**

Broj postova : 99
Registration date : 04.01.2008

PostajNaslov: Re: Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.   Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite. Emptypon sij 28, 2008 9:18 pm

ja jasem u rovinju,farma haber
najdrazi mi je opal
pasmine trakhener,meni je poseban jer me jaako voli kao i ja njega i jako je poslusan i dobar.
slikice neki drugi put Wink
[Vrh] Go down
Haflinger

Haflinger

Broj postova : 238
Registration date : 12.01.2008

PostajNaslov: Re: Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.   Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite. Emptyčet sij 31, 2008 2:33 am

ja trenutno jašim u privatnoj štali u odri, koja je trebala postati klub, ali je bilo neki rasprava oko toga....tak da........ Rolling Eyes
da je smo postali klub zvali bi se KK Bambus (to je bar bila ideja) Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.   Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite. Empty

[Vrh] Go down

Konjićki klubovi ili ranchevi u konjim vi jašite.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.